chrome firefox opera safari iexplorer

Випускний у Києві коштуватиме від 3 до 7 тисяч гривень?

05 квітня 2012 о 14:26

Столичні випускники вже обдумують майбутні наряди, а батьки готуються витрачати гроші. До традиційних випускних вечорів, які через Євро-2012 пройдуть 12 травня, залишилось трохи більше місяця.

Ціни на святкування, у порівнянні з минулим, збільшилася приблизно на тисячу гривень і продовжують зростати, пише «Сегодня».

Гроші на випускні збирають ще з зими.

«Спочатку ми зійшлися на 2,5 тисячі гривень із кожного — це на подарунок учителям, останній дзвінок і випускний вечір. А недавно на зборах уже пролунала цифра 4 тисячі», — розповіла мама 11-класника, який закінчує школу в Шевченківському районі, Марія.

«Причому ніяких нововведень не додалося. Сказали, мовляв, орендувати зал у ресторані стало дорожче й взагалі витрати зросли. Гуляти після вручення атестатів надумали в „Бельведері“. Ми подумали й вирішили відмовитися від святкування, а відзначити ця подія в колі сім'ї», — додала жінка.

В інших школах скидаються по 3 тисячі.

«У нас домовилися, що будуть вибирати ресторан не дуже дорогий, можливо, навіть кафе, але батьки хочуть влаштувати незабутню програму — замовити ілюзіоніста, якесь шоу мильних бульбашок, можливо, феєрверк. Щоб це була не просто дискотека. Але все це коштує теж недешево. Ми скидаємося по 3 тисячі гривень», — розповіла 11-класниця Віра, яка закінчує школу у Святошинському районі.

Дівчина підрахувала, що весь випускний обійдеться приблизно в 6-7 тисяч.

«У цю суму, крім свята й подарунків учителям і школі, включаємо ціну на альбом, сукню, яку я вибрала (коштує 1,5 тисячі гривень) плюс взуття. А ще манікюр, макіяж, зачіска, ціни, на які традиційно підскакують у період випускних», — додала Віра.

В агентствах, які допомагають організовувати випускні, кажуть, що зараз усе частіше випускники відмовляються від стандартних святкувань і просять організувати тематичні вечірки — у гангстерському, гавайському, японському й навіть радянському стилі.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути