chrome firefox opera safari iexplorer

Вакцина від грипу коштуватиме від 120 гривень

14 жовтня 2011 о 18:03

Вартість щеплення від грипу в Україні в цьому сезоні коштуватиме від 100-120 гривень.

При цьому 80 гривень із них припадає на вартість самого препарату, пише «Дело» з посиланням на головного дитячого імунолога Києва Федора Лапія.

«Середня вартість вакцини на складі становить 80 гривень», — сказав імунолог, доджавши, що  у вартість процедури входять також послуги мед закладу, а іноді (коли мова йде про дітей) і обов'язковий огляд у педіатра.

«Враховуючи це, українцям потрібно орієнтуватися на те що вартість вакцинації  складе не менше 100-120 гривень»,- сказав він.

У приватних клініках називають приблизно такі ж розцінки.

Водночас, відзначає видання, частина населення буде вакцинована від грипу безкоштовно, за рахунок місцевого бюджету. Так, за рахунок бюджету Києва будуть щеплені діти в дитбудинках і будинках маляти, а також персонал цих установ.

Також за рахунок бюджету вакцинуються медпрацівники, які безпосередньо контактують із хворими.

За словами Лапія, у державних поліклініках будуть створені кабінети щеплень, де можна буде, купивши вакцину, зробити щеплення.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути