chrome firefox opera safari iexplorer

Через медичну реформу закрили єдину в Україні геріатричну поліклініку

06 квітня 2012 о 12:00

У Дніпропетровську в рамках медичної реформи, що проводиться у регіоні, закрито єдину в місті геріатричну поліклініку, яка щороку обслуговувала близько 10 тис. пенсіонерів.

Про це йдеться у відкритому листі понад 100 пацієнтів поліклініки до голови Дніпропетровської облдержадміністрації та голови обласної ради, повідомляє УНІАН.

«Нам стало відомо про закриття геріатричної поліклініки на вул. Казакова, 1а, в якій нам надавали допомогу протягом 10-25 років. На відміну від лікарів районних поліклінік, де на прийом пацієнта виділяється 10 хвилин, тут завжди уважно вислуховують пацієнта з урахуванням особливостей віку та наявністю 5-7 захворювань одночасно. Рівень кваліфікації лікарів дозволяє приймати обгрунтовані рішення і пропонувати прийнятні для пацієнта рекомендації, що важливо матеріально. Не можна допустити, щоб старі люди, серед яких багато інвалідів, учасників війни, залишилися без медичного обслуговування, що належним чином не забезпечується районними поліклініками», — наголошується у відкритому листі.

У Департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради журналістам повідомили, що питання про закриття геріатричної поліклініки в рамках медичної реформи узгоджене з Головним управлінням охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Зокрема, за даними департаменту, геріатрична поліклініка не обслуговує тієї кількості пацієнтів, на яку вона розрахована.

Натомість в приміщенні поліклініки розміститься амбулаторія, в якій обслуговуватимуться пенсіонери разом з іншими жителями Жовтневого району Дніпропетровська.

Картки пацієнтів геріатричної поліклініки будуть передані до амбулаторії. Також тут залишиться працювати частина лікарів, а решту працевлаштують в інших медичних закладах міста.

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути