chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві встановлять меморіальну дошку Ігоря Стравінського

06 квітня 2012 о 17:05

На фасаді будинку по вул. Лютеранській, 28/17 буде встановлена меморіальна дошка на честь відомого композитора і музиканта Ігоря Стравінського.

Відповідне звернення ГО «Фестиваль «Сходи до неба» підтримала комісія з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА, повідомляє член комісії Олександр Бригинець.

«В Києві повинні бути увічнені всі митці, які працювали, народилися або жили в столиці України. Для того, щоб кияни і гості столиці, гуляючи містом, розуміли, що це місто з багатою історією та культурою, яке надихало на творчість багатьох культурних діячів. Може тоді, усвідомлюючи діяльність та досягнення відомих людей столиці, кияни активніше боротимуться за культуру свого міста», — висловив сподівання О. Бригинець.

Нагадаємо, Ігор Стравінський— композитор та диригент українського походження. Син співака Федора Стравінського. Творчість Стравінського вирізняється образно-стилістичною різноманітністю, найкращими творами якого є балети «Жар-птиця», «Петрушка», «Весна священна», хореографічні сцени «Весілля».

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...