chrome firefox opera safari iexplorer

Українці змінюють туристичні смаки

12 квітня 2012 о 13:20

Майже 40% від загальної кількості відпочивальників на гірськолижних курортах Грузії складають українці, повідомили комунікаційній групі ПРТ.

За словами надзвичайного і повноважного посла Григола Катамадзе, два місяці 2012 року зафіксували рекордний попит на курортну Грузію з боку українців. Зростає також попит на виїзні бізнес-події в Грузії серед українських компаній, в середньому на 20% за минулий рік.

У той же час, директор агентства BTL Agency Анна Супрун вважає, що основними причинами такого інтересу є, насамперед, ментальна близькість народів України та Грузії, захоплюючий колорит, неймовірної краси природа, високі стандарти сервісу, і, звичайно ж, безвізовий режим та зручні транспортні розв'язки.

Як повідомлялось, всього в 2011 році Грузію відвідало більше двох з половиною мільйонів туристів з ближнього і далекого зарубіжжя, що на 39% більше ніж у минулому році. В планах грузинської влади до 2015 року приймати вже близько 5 млн туристів.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути