chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві започатковують «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї»

24 квітня 2012 о 14:31

Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України започатковує літературно-музичний проект «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї».

Про це «Рідній країні» повідомила прес-служба Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України.

За інформацією установи, в рамках цього нового музичного проекту відбуватимуться виступи відомих українських та зарубіжних музикантів-виконавців, творчі вечори письменників, художників та композиторів, які супроводжуватимуться тематичними презентаціями документальних матеріалів з фондів ЦДАМЛМ України.

«Проект спрямований на встановлення діалогу між актуальним мистецьким процесом та «задокументованим» минулим, відкрите спілкування артистів з публікою, популяризацію вітчизняної архівної спадщини», — йдеться у повідомленні.

Так, 28 квітня відбудеться сольний концерт «Гра тіней» лауреата міжнародних конкурсів Романа Юсипея (Україна — Німеччина).

В програмі – музика молодих українських, російських та німецьких композиторів для баяна соло, а також презентація творів для баяна з особових фондів ЦДАМЛМ України (автографи класиків української музики ХХ ст., рукописи, раритетні видання).

«Програма «Гра тіней» присвячена молодому поколінню композиторів України, Росії та Німеччини, безкомпромісному та талановитому. Тим, хто руйнує стереотипи й кліше, давно віднайшов власний музичний голос та прорубав вікно в Європу. Тим, хто давно полюбив баян – інструмент, активно задіяний у сучасному академічному виконавстві», — повідомляє прес-служба.

Початок заходу — о 13.00. Вхід вільний.

Концерт проходитиме в конференц-залі ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22а (територія Національного заповідника «Софія Київська», службовий вхід).

Детальніше – дивіться тут.

«Рідна країна»

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути