chrome firefox opera safari iexplorer

Під дельфінарій віддадуть парк «Відрадний»?

04 травня 2012 о 16:04

Солом’янська РДА запропонувала для побудови дельфінарію частину парку Відрадний.

Про це повідомили активісти Національного екологічного центру України.

«Переписка з органами влади виявила тривожний факт: Солом’янська райдержадміністрація запропонувала інше місце для будівництва дельфінарію – на території парку Відрадний», — повідомили активісти.

Як повідомив НЕЦУ начальник Головного управління економіки та інвестицій КМДА Ігор Довбань, "Солом’янська райдержадміністрація подала до Головного управління економіки та інвестицій низку інвестиційних пропозицій, в тому числі «Реконструкція парку „Ландшафтний“ з облаштування атракціонів на розі вул. Солом’янської та вул. Волгоградської в Солом’янському районі» та «Будівництво дельфінарію за адресою вул. Героїв Севастополя, 35 у Солом’янському районі».

Однак у НЕЦУ заявляють, що такі рішення є подвійним порушенням законів.

«Запропоноване Солом’янською РДА будівництво дельфінарію на вул. Героїв Севастополя, 35 – це подвійне порушення закону. По-перше, парк „Відрадний“, який знаходиться за цією адресою, згідно з чинним Генпланом є зеленою зоною загального користування рекреаційного призначення», — сказав представник НЕЦУ Олег Андрос.

По-друге, за його словами, неясно, звідки власники потенційного дельфінарію візьмуть дельфінів. Ці тварини в неволі практично не народжуються, а вилов дельфінів заборонений законом «Про Червону книгу» та наказом Мінприроди", — сказав.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі