chrome firefox opera safari iexplorer

Українські дороги не готові до прийому європейських гостей

10 травня 2012 о 11:39

Українські автошляхи не готові до Євро-2012. Такий підсумок інспекційного автопробігу Doroga.2012, який організували автолюбителі та журналісти напередодні проведення в Україні чемпіонату.

Майже три тисячі кілометрів українських автошляхів за десять днів проїхали учасники автопробігу Doroga.2012. П’ять автоекіпажів побували у всіх містах, які прийматимуть Євро-2012. Організатори акції мали на меті поінформувати іноземних туристів, які збираються до України на футбольний чемпіонат, як зручніше курсувати між футбольними містами на автомобілі та що подивитися в українських регіонах.

Дороги бажають бути кращими

«На жаль, наші дороги не готові до прийому гостей. Є ділянки, де покриття хороше, а є – де ще ремонтують і, напевне, не встигнуть все полагодити», – прокоментував Deutsche Welle один з органзаторів акції Андрій Тичина. Він зауважив, що найпроблемнішою ділянкою шляху до стадіонів Євро-2012 є траса Донецьк-Дніпропетровськ.

Тичина також розповів, що учасники автопробігу звертали увагу не тільки на дороги, а й на інфраструктуру міст, які приймають чемпіонат, та готовність придорожньої інфраструктури. «Туалети на дорозі є, але вони не відповідають уявленням європейців про санітарію та гігієну», – наголосив Андрій Тичина.

Їдьте з гарним настроєм!

Натомість попри негативні враження від недороблених трас, учасники автопробігу були приємно вражені гостинністю українців. Учасника акції з Москви Юрія Михайлова здивувала українська доброзичливість та хлібосольність. «У нас було стійке переконання, що в Україні погані дороги, люди не посміхаються і злі ДАІшники. А все виявилося зовсім навпаки. Дуже задоволений. У нас немає такої щирості», – поділився враженнями з Deutsche Welle Юрій Михайлов.

Ще одна учасниця автопробігу Любов Сазонова радить подорожнім частіше зупинятися в маленьких українським містечках, де є чимало цікавих пам’яток чи історичних місць. «Це і замки, і садиби. Головне – з яким настроєм їхати в Україну, такі і враження отримаєш», – переконана Любов Сазонова.

Під час автопробігу учасники склали своєрідний путівник для подорожуючих на авто іноземців, який допоможе зорієнтуватися на українських дорогах: як їхати, де зупинятися, що подивитися в Україні.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути