chrome firefox opera safari iexplorer

На головній спортивній арені України відкрили пивний бар

15 травня 2012 о 17:27

Уповноважений Президента дитячий омбудсман Юрій Павленко виступив категорично проти відкриття на НСК «Олімпійському» пивного закладу «Olimpiyskyi Sport&Beer».

Він назвав це неприпустимим, зважаючи на імідж країни та виховання нового покоління.

«Стадіони мають бути вільними від алкоголю, тютюну та пива – це однозначно. Те, що одним зі спонсорів Чемпіонату Європи є пиво – думаю, що це є не дуже добре. А те, що на НСК «Олімпійському» відкрили заклад «Olimpiyskyi Sport&Beer», я вважаю взагалі ганьбою. І я буду звертатися до керівництва НСК «Олімпійський» стосовно неприпустимості в одному ряді використовувати «олімпійський», «спорт» і «пиво», – запевнив він.

На думку Павленка, це надзвичайно ганебно й цинічно для головної спортивної арени України.

«Я лише вчора побачив. Мені навіть у голову не могло прийти, що на НСК «Олімпійський» можуть відкрити заклад із назвою «Пивний бар» – я вважаю це просто приниженням головної спортивної арени країни», – наголосив він.

«Футбол – це не пиво. Футбол – це м’яч, кросівки, галявина, ворота й активні дії. На жаль, уся реклама спрямована на те, щоб агітувати за пасивний спорт, а не за активні заняття. І тут пивники є основними пропагандистами», – підкреслив Павленко.

«Я наразі готую звернення до Нацагентства, до керівництва НСК «Олімпійського». Навіть більше, я готую звернення до Президента Олімпійського комітету Сергія Бубки й хочу почути його думку стосовно того, як він ставиться до того, що «олімпійський» і «пиво» є в назві головної спортивної арени України», – зазначив дитячий Омбудсман.

Джерело: ZIK
Розділи: Здоровий спосіб життя

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути