chrome firefox opera safari iexplorer

Біля Центральної бібліотеки столиці почали торгувати харчами

28 травня 2012 о 13:59

Біля входу до Центральної публічної бібліотеки імені Лесі Українки встановили ятку з харчовими продуктами.

Про це голову комісії з питань культури та туризму Олександра Бригинця повідомили працівники зазначеної бібліотеки.

Працівники закладу розповіли депутату, що МАФ з овочами та фруктами з’явився під стінами бібліотеки (біля входу в бібліотеку) вночі з 16-го на 17-те травня. Брудний, розписаний з усіх боків чорною фарбою, масивний кіоск сірого кольору закрив стіну та частину вікна безкоштовного читального Інтернет-залу, в якому протягом дня працюють не менше 50 відвідувачів. Торгівля з кіоску забруднює територію та створює незручності для відвідувачів.

«Я повністю підтримую бібліотеку в її прагненні мати культурне середовище не лише в приміщення, а й на території навколо закладу, яку колектив бібліотеки весною привів у належний стан», — наголосив О. Бригинець.

Голова комісії звернувся до першого заступника голови КМДА О. Мазурчака з проханням перевірити законність встановлення згаданого МАФу та сприяти його демонтажу з прилеглої до бібліотеки території, оскільки всього в кількох десятках метрах від бібліотеки достатньо продуктових магазинів та аналогічних яток.

«МАФи, від яких давно відмовились у всьому світі, продовжують морально і візуально знищувати Київ. Хоча влада й каже, що в Києві нові ятки не з’являються, а лише демонтуються старі — незаконно встановлені, але як бачимо на прикладі території Публічної бібліотеки, це лише слова», — зазначив О. Бригинець.

Нагадаємо, Публічна бібліотека імені Лесі Українки є центральною бібліотечною установою столиці. Її послугами користується понад 25 тисяч киян. Бібліотека є центральним книгосховищем та науково-методичним центром для публічних бібліотек міста.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути