chrome firefox opera safari iexplorer

День різьбяра та майстра плетіння у Пирогово

Дата події:23-24 червня 2012 р.
Місце події:Музей народної архітектури та побуту України (Пирогово)
Більше про подію:

Як повідомляє офіційний сайт музею, до участі у ньому запрошено кращих майстрів традиційних народних ремесел: художнього різьбярства та плетіння з природних матеріалів.

На святі широко будуть представлені плетені з лози меблі та корзини, солом’яні брилі та прикраси, браслети і ґердани з бісеру, а також дерев’яний посуд, ложки, форми для випічки, кухонні дошки, шкатулки та мініатюрна дерев’яна скульптура.

 

Фото pyrohiv.com.ua

 

Також для дітей мами зможуть придбати екологічно чисті традиційні народні дерев’яні іграшки: свищики, деркачі, коники-каталки, ляльки-мотанки та ін.

 

Фото pyrohiv.com.ua

 

На майстер-класах гості музею матимуть можливість познайомитись із різноманітними техніками художнього різьблення та давніми ремеслами плетіння із лози, рогози, соломки, листя кукурудзи, бісеру, а також зможуть своїми руками виготовити для себе оригінальні сувеніри.

 

Фото pyrohiv.com.ua

 

Також буде запропоновано майстер класи з народних танців та гри на українських народних інструментах. Перед гостями свята виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи України.

Свято триватиме з 10:00 до 18:00 год.

Довідково

Доїхати до музею можна:

  • від Ленінградської площі, станцій метро “Дружби народів” та «Виставковий центр» ? мікроавтобусом №172 (3) — до входу музею
  • від Бессарабського ринку, станцій метро"Виставковий центр"  мікроавтобусом № 156
  • від станції метро «Виставковий центр»  тролейбусом № 11
  • від станції метро “Академмістечко”  мікроавтобусом № 576
  • від станції метро “Лук'’янівська”  мікроавтобусом № 496 (19+9)

«Рідна країна»

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути