chrome firefox opera safari iexplorer

В Київському зоопарку таки хочуть відкрити океанаріум

11 липня 2012 о 11:17

Київська міська державна адміністрація пропонує на розгляд депутатів Київради проект рішення про перепрофілювання недобудованого павільйону для людиноподібних мавп (горил, шимпанзе), що знаходиться на території Київського зоологічного парку, в океанаріум з подальшою добудовою.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА з посиланням на Головне управління комунальної власності Києва.

Фахівці вважають, що таке рішення допоможе вирішити одразу декілька проблем столичного зоопарку. Так, на балансі київського звіринця перебуває недобудований павільйон людиноподібних мавп. Фінансування добудови цього об’єкту вимагатиме значних витрат бюджетних коштів. У той же час зоопарк потребує негайних заходів, спрямованих на розвиток інфраструктури та відновлення його привабливості для відвідувачів. Фахівці стверджують – створення океанаріуму на місці недобудованого павільйону збільшить інтерес мешканців та гостей столиці до зоопарку.

Розробленим проектом передбачається звести сучасний культурно-оздоровчий комплекс, який включатиме в себе 4 басейни, океанаріум та пінгвінаріум. За умови реалізації проекту, до уваги відвідувачів зоопарку представлять культурно-просвітницьку програму за участю морських ссавців, експозицію екзотаріума, а також морських та прісноводних риб.

Також тут планується запровадити програми екологічного навчання школярів.

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути