chrome firefox opera safari iexplorer

Українські фанати потрапили до Книги рекордів

18 липня 2012 о 10:33

«Зв’язування фанатської милі» – так називається акція, яка пройшла цієї суботи, 14 липня, у Києві. Символічну червону стрічку довжиною в 990 метрів (це і є еталон фанатської милі) одночасно пов’язували фанати з усієї України, спортсмени і представники шоу-бізнесу.

У результаті представники «Книги рекордів України» зафіксували новий рекорд, а самі фанати продемонстрували, що драйву у нас вистачить не тільки на футбольний Чемпіонат... Адже попереду мега-подія – Олімпійські Ігри, а українським олімпійцям дуже потрібна підтримка рідних уболівальників.

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба МТС.

Літня спека не зупинила ані любителів спорту, ані зоряних селебрітіс – червона «Зоряна» доріжка розтягнулася від парку Володимирська гірка до посольства Великої Британії, і стала уособленням олімпійського вогню, вогню перемог і досягнень!

Серед учасників акції були помічені самі олімпійці і представники Національного олімпійського комітету України, а саме: Володимир Бринзак – віце-президент Національного олімпійського комітету, президент федерації біатлону, Юрій Білоног – олімпійський чемпіон з легкої атлетики, Анна Сорокіна – призер Ігор зі стрибків у воду, а також відома фанатка і представник руху фанатів – теледива Тереза Франк і фіналістка «Х-фактора» Марія Стасюк.

Захід пройшов за підтримки Генерального спонсора Національного олімпійського комітету – мобільного оператора «МТС Україна».

Ну а приєднатися до встановлення рекорду могли всі бажаючі. І не тільки зв’язати символічну стрічку, але й залишити свої побажання українським олімпійцям. Ці побажання будуть офіційно передані спортсменам під час святкування Дня фаната України і проводів Олімпійської збірної до Лондона 21 липня 2012 року.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути