chrome firefox opera safari iexplorer

Українські ЗМІ заполонила політична передвиборча реклама

19 липня 2012 о 14:10

Різке зростання (на 72%) кількості політичної джинси в регіональних ЗМІ у червні зафіксували експерти після нетривалого затишшя у травні. Про це свідчать результати моніторингу регіональних друкованих та Інтернет медіа на предмет дотримання ними професійних стандартів, який здійснює Український освітній центр реформ.

У загальному потоці суспільно важливої інформації в пресі, найбільше матеріалів з ознаками політичної та комерційної замовності зафіксовано експертами у Харкові 39,2%; Сумах – 33,3%, Вінниці – 27,2% та Донецьку – 26,2%; найменше замовних публікацій – у Львові (13,3%).

У червні експерти звернули увагу, що в кількох регіональних виданнях відсоток політичної «джинси» сягає або перевищує половину оцінених матеріалів: «Сумщина» – 61,5% «Вечірній Харьков» – 47,1% «Білопільщина» (Суми) – 64,7%. В донецькому виданні«Донбас-неделя» (35,3%); «Львівській газеті» – 32,4% та вінницьких «Місто» (34,8%) та «33 канал»(30%) майже кожен третій матеріал містить ознаки політичної замовності.

Щодо інтернет-видань, то найбільший відсоток «джинси» розміщували новинні сайти Вінниці – 15,6%; Сум – 14,3% та Львова – 13,3%. Вже традиційно, на думку експертів, першість з розміщення он-лайн новин з ознаками замовності тримають сайти: львівський Zaxid.net до 23,9%; «Суми- інфо» – 21,4%; та вінницький «Май він» –18,2%.

Моніторинг охоплює Львівську, Донецьку, Харківську, Сумську, Вінницьку області та Автономну Республіку Крим. Кожний регіон представлений шістьма регіональними друкованими та двома он-лайн виданнями.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути