chrome firefox opera safari iexplorer

Після Євро-2012 туристи продовжують їхати в столицю

23 липня 2012 о 12:33

У столицю продовжують їхати іноземні туристи. Тільки в один туристичний інфоцентр на Хрещатику приходять по 200 людей на день. Стільки ж було й під час Євро-2012.

Екскурсоводи пов'язують цю тенденцію з позитивною рекламою Києва, яку зробили закордонні ЗМІ після футбольного чемпіонату, пише «Сегодня».

«До Євро-2012 такого напливу не було — заходить по 200 іноземців щодня. Їдуть із усього світу родинами, з дітьми або просто парами», — розповіла адміністратор інфоцентру Каріна Красногорова.

Усі туристи зізнаються, що вирішили приїхати в Київ після того, як начиталися в місцевій пресі про красу української столиці, її дешевизну і те, які позитивні тут люди.

«Багатьом порадили побувати в Києві їхні друзі й знайомі фанати, які були в нас на Євро-2012. Тому більшість з тих, хто зараз приїжджає, відразу ж дістають із сумок папірці, на яких написано, що потрібно обов'язково відвідати. У всіх список схожий: Лавра, Софіївський собор, Пирогово», — додала Красногорова.

Так само популярний і тур у Чорнобиль, відзначає видання.

До слова, нові туристи навіть селяться там, де мешкали їхні товариші під час Євро. Окремі живуть безкоштовно.

«Днями в нас були туристи із Франкфурта, які поселилися в киян безкоштовно. У тих же людей жили їхні знайомі під час Євро-2012, вони дали їм контакти киян. Іноземці привезли нашим свої сувеніри, цукерки і пообіцяли оселити їх у себе, коли ті приїдуть», — розповіла інша працівниця інфоцентру Діана Довженко.

Засновник руху Rooms4free, учасники якого безкоштовно селили в себе у квартирах фанатів під час Євро, розповів, що вже більш 30 киян по закінченню чемпіонату повторно прийняли гостей.

«Наш проект зупинився, але люди роззнайомились і тепер самостійно зв'язуються. Я знаю лише про 30 випадків, коли фанати порекомендували своїм друзям поселитися безкоштовно в людей у Києві, а в обмін ті оселять наших, коли вони приїдуть до них», — сказав Ігор Пилипчук.

Переповнені й популярні хостели.

Екскурсоводи прогнозують ще більший наплив туристів у серпні-вересні. Мовляв, у цей час в іноземців саме пік відпусток, тож, цілком ймовірно, що вони поїдуть саме до нас.

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути