chrome firefox opera safari iexplorer

В Одесі відкрилася масштабна міжнародна виставка філателістів

11 серпня 2012 о 10:39

В Одесі відкрилася ХІІІ Національна філателістична виставка з міжнародною участю «Укрфілексп 2012».

Виставка присвячена відзначенню 20-річчя сучасного вітчизняного марковидання та 125-річчя Одеського товариства філателістів. Її організатори – Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» й Асоціація філателістів України, повідомляє сайт Укрпошти.

На виставці представлено понад 80 експонатів у почесному, позаконкурсному та 9 конкурсних класах. Їх виставляють найавторитетніші філателісти з України, Вірменії, Польщі, Російської Федерації та Угорщини.

У програмі виставки «Укрфілексп 2012»відбудуться також спеціальні заходи Укрпошти – спецпогашеннях, зустрічах з філателістами, а також на Виставці дитячих малюнків ознайомитись з роботами переможців та учасників конкурсу «Україна – футбольна країна», організованого Укрпоштою.

Для юних шанувальників української марки організовано День дитячої філателії та екскурсії для ознайомлення з роботою поштовиків.

Виставка проходить за адресою м. Одеса, Польський узвіз, 15.

15 серпня2012 року о 15.00 відбудеться нагородження лауреатів виставки.

Довідково

1 березня 1992 року введено в обіг перші марки незалежної України «500 років українського козацтва» та «100-річчя першопоселення українців у Канаді», ескізи до яких виготовив видатний український художник Олександр Івахненко.

За 20 років Укрпоштою як національним поштовим оператором видано близько 1150 сюжетів марок, які яскравою образною мовою художньої мініатюри розповідають світу про минуле та сьогодення нашої країни, про культурну спадщину українського народу, спорт, природу, флору і фауну та ін.

Марки України 15 разів завойовували престижні міжнародні нагороди, сприяючи підвищенню авторитету України у світі.

Програма ХІІІ Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілексп 2012» тут

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути