chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер ТВі зник і в Маріуполі

14 серпня 2012 о 09:49

У мережі кабельного телебачення «Формат» в Маріуполі зник телеканал ТВі.

Про це повідомляють читачі «Української правди».

"Відключений, замість нього з'явився канал «Донбас», — зазначає маріуполець.

Жителі Донецька також повідомляють, що у понеділок у них замість ТВі став показувати російський «Дом Кино».

На ТВі повідомили, що подібні скарги користувачів надходили і їм.

«У нас технічних проблем немає, значить, всі проблеми у провайдерів. Завтра дамо відповідь, що це за чергові відключення такі», — зазначили на телеканалі.

Як відомо, 20 липня кабельна мережа «Тріолан» вимкнула канал ТВі в 11 містах – Києві, Луганську, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Полтаві, Сімферополі, Сумах, Харкові, Чугуєві.

Коли ТВі звернувся до диспетчерів, із проханням пояснити ситуацію та повідомити причини відключення, то отримав відповідь: «Цього каналу більше не буде!».

Пізніше керівництво пояснило відключення телеканалу випадковими діями свого співробітника, а також зазначало, що компанія не зможе швидко відновити мовлення ТВі через широкий громадський резонанс.

Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...