chrome firefox opera safari iexplorer

У Маріуполі через холеру заборонили купатися і ловити рибу

30 травня 2011 о 15:35

У Маріуполі санстанція заборонила купатися на місцевих пляжах, ловити рибу і продавати її на ринках через виявлені у трьох людей випадки захворювання холерою.

За словами глави санепідемслужби Сергія Риженка, в першу чергу заборона на купання торкається дітей.

Лікарі-епідеміологи закликають населення не панікувати. Вони підкреслюють, що при дотриманні усіх необхідних санітарних вимог захворювання можна уникнути.

Риженко нагадав, що зазвичай випадки холери виявляються у кінці курортного сезону, коли температура води досягає 25 градусів і вище. За його словами, те, що ці три випадки виявлені на початку сезону, свідчить про високий професійний рівень фахівців, які змогли виявити збудник холери.

Як повідомлялося, 29 травня в Маріуполі було зареєстровано 3 випадки підозри на захворювання холерою. Вік хворих — 55 років і старше, вони госпіталізовані і отримують необхідний лікувально-діагностичний комплекс.

За попередніми даними епідеміологічного розслідування, хворі готували і вживали рибу, виловлену в Азовському морі. Випадки захворювання безпосередньо між собою не пов'язані.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля Здорова

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути