chrome firefox opera safari iexplorer

Деякі кияни їздитимуть на роботу пізніше?

21 серпня 2012 о 11:29

Керівництво столичного метрополітену рекомендує киянам приходити на роботу і на навчання пізніше. Як пише газета Сегодня, у приватних компаніях уже почали коригувати графік.

«Раніше ми ходили на 09:00, від початку осені можна на 09:30. Шеф подумав, що все одно через затори всі будуть спізнюватися. Але і працювати доведеться не до 18.00, а до 18.30», — розповіла газеті співробітниця однієї з турфірм, офіс якої розташований у центрі міста. Співробітники великих заводів також приходять на роботу в різний час.

«Ми спеціально графік не змінювали, але у нас і так частина людей приходить на 08:00, а частина — на 08:30. Але і робота закінчується у перших на півгодини раніше. Але такий графік у нас через те, щоб на прохідних не було черг. Адже на заводі працює більше 13 тис. чоловік», — розповіли виданню в адміністрації заводу Антонов.

Крім того, як розповіли співробітники столичної мерії, більшість чиновників підлаштовують графік під своїх начальників. Наприклад, ті, хто працює у голови КМДА Олександра Попова та у секретаря Київради Галини Гереги, приходять на роботу о 08:45.

«Якщо рівно о 09:00 когось викличуть, а людини не буде на місці, мало не буде. З дисципліною в Олександра Павловича та Галини Федорівни дуже жорстко. Решта орієнтуються на час, коли на роботу приходить їхній безпосередній начальник. Це може бути і 10:00, і 10:30», — розповіла виданню одна зі співробітниць КМДА.

У комітетах Ради режиму немає. «Тут можуть і на першу годину дня прийти, і навіть до вечора. Помічники депутатів – це, в основному, їхні хороші друзі і родичі, тому ходять, як їм зручно», — розповів виданню один зі співробітників комітету.

Нагадаємо, що НТУУ Київський політехнічний інститут прийняв рішення змінити графік навчального процесу 10-ти тисяч студентів, щоб розвантажити станції столичного метрополітену. Так, щодня для студентів вузу заняття будуть починатися не о 08:30 ранку, як зазвичай, а о 10:25.

В інших вузах говорять, що з цієї самої причини початок занять уже давно почали коректувати, а на деяких фірмах пропонують починати працювати не о 09:00, а о 09:30 або навіть пізніше.

У КНУ ім. Шевченко навчання починається у різний час.

«У нас заняття стартують із проміжком 20 хвилин. У червоному корпусі — о 08:00, на хімфакультеті — о 08:20, у корпусах на Виставці два факультети приходять на 8:20, а 4 факультети — на 08:40. Крім того , багато приїжджають на навчання на машинах, і такий графік дозволяє уникнути одночасного напливу. Після 10:00 ми починати заняття не можемо, оскільки в нашому вузі є друга зміна, яка тоді буде закінчувати заняття аж о 21:00», — розповів Сегодня проректор Володимир Шевченко.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути