chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-продаж живопису на склі «Етномандри»

Дата події:до 28 серпня 2012 р.
Місце події:Центр української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В)
Більше про подію:

Автор – молода львівська художниця Наталя Курій-Максимів.

Виставка «ЕТНОМАНДРИ» розпочала свій шлях зі Львова і вже доїхала й до м. Києва. На виставці представлена барвиста експозиція живопису на склі. Мандрують не тільки картини, але й сама майстриня — знайомиться з традиціями та звичаями різних куточків нашої країни для відображення їх у своїх творах.

У роботах художниця намагається відобразити колорит життя народу з різних регіонів України, наші побут та звичаї. Багато робіт присвячено сім’ї, як першооснові, на якій тримається уся українська культура.

Також багато робіт пов’язано зі святковою та весільною обрядовістю. Зокрема, важливе місце займають роботи пасхальної, різдвяної тематики, адже не можливо уявити собі український народ без свята Великодня та Різдва. Казково-святкові картини Наталі привертають увагу своїми світлими мотивами, янгольськими посмішками та автентичними сюжетами.

Роботи, представлені в експозиції, можна придбати. Вони стануть прекрасним, позитивним подарунком Вашим рідним та близьким.

Виставка триватиме до 28 серпня 2012 року
(24 та 25 серпня виставка буде працювати)

Вхід вільний. Ласкаво просимо!

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути