chrome firefox opera safari iexplorer

На Лисій горі у Києві почалась вирубка дерев

01 вересня 2012 о 14:17

У Києві, на околицях Лисої гори поблизу Лисогірського спуску, вул. Червонопрапорна, 28а і озера Лукрець, ведеться вирубка лісу. Ділянка розчищається за допомогою екскаватора.

Про це «Рідній країні» повідомила прес-служба Національного екологічного центру України.

Урочище «Лиса Гора» відноситься до природно-заповідного фонду України (Регіональний ландшафтний парк «Лиса Гора»). Крім того, саме тут знаходиться найбільша частина Київської фортеці – Лисогірський форт.

«Вирубка уздовж Лисогірського спуску викликає сумніви з точки дотримання зору Генплану м. Києва. Така діяльність — ознака активізації забудовних процесів після звільнення з посади директора музею-пам’ятки «Київська фортеця» В’ячеслава Кулініча. Адже саме В’ячеслав Якович багато років захищав від варварської забудови Лису гору, яка є частиною Фортеці», — говорить Олег Андрос, активіст НЕЦУ.

Активісти Національного екологічного центру України відправили запити до контролюючих органів з проханням розслідувати ситуацію з вирубкою біля Лисої гори.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути