chrome firefox opera safari iexplorer

Цьогорічний «Гогольфест» представив програму фестивалю. Фото

19 вересня 2012 о 09:13
Організатори фестивалю сучасного мистецтва «Гогольфест» представили свою програму та нову локацію.

«Гогольфест-2012» відбудеться у Києві у покинутих цехах промзони на Видубичах. За словами засновника фестивалю Владислава Троїцького, організація п’ятого «Гогольфесту» відбувається під гаслом «своїми руками», пише Радіо Свобода.

Фестиваль традиційно складатиметься з п’яти частин: кіно, театр, музика, візуальне мистецтво та майстер-класи. Актори та музиканти показали журналістам уривок вистави «Школа нетеатрального мистецтва», а одна з волонтерів проголосила маніфест фестивалю.

На цьогорічному «Гогольфесті» чекають і іноземних гостей, однак, за словами Влада Троїцького, цього року основною темою дійства є сама Україна та українці.

«Гогольфест-2012» триватиме з 21 до 29 вересня.

Фестиваль існує з 2007 року. Минулого року через фінансові труднощі він не відбувся.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути