chrome firefox opera safari iexplorer

На Черкащині 11 днів пробуде святиня — ікона Почаївської Богоматері

03 жовтня 2012 о 15:26

Сьогодні, 3 жовтня, на Черкащину вперше вирушить святиня – ікона Почаївської Божої Матері. Вона вже прибула на канівську землю, де до четвертого числа перебуватиме у Свято-Успенському соборі м. Канева.

Надалі святиня вирушить Черкащиною. Так, 5 жовтня о 10.00 ікона прибуде до Корсунь-Шевченківського, де у храмі нерукотворного Образу Ісуса Христа перебуватиме до 7 жовтня.

8 жовтня о 10.00 ікона прибуде до Гордищенського району, і у Свято-Михайло-Архангельському храмі зустрічатиме православних до 10 жовтня.

10 жовтня, о 10.00 ікона буде на Шполянщині. І у Свято-Миколаївському храмі Шполи перебуватиме до 12 жовтня.

12 жовтня о 17.00 ікона вирушить до Катеринополя. Там у Свято-Михайлівському храмі ми матимемо змогу вклонитися святині до 14 числа. Потім ікона Почаївської Божої Матері відбуде до Почаївського Свято-Успенського монастиря.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути