chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра Верховна Рада може дозволити закривати сайти без суду

05 листопада 2012 о 15:27

У вівторок більшість знову спробує «протягти» у Верховній раді закон (проект 6523), який дозволить закривати сайти впродовж семи днів — без суду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп Леся Оробець,пише Українська правда.

«Цього разу під шумок рейдерських атак у спірних окружних дільницях і без рішення профільного комітету, який навіть не розглядав порівняльну таблицю проекту до другого читання (див. статус проходження проекту на сайті Ради)», — написала вона.

За її словами, це суперечить законодавству, але "не бажанню влади встановити тотальний контроль над інфопростором і вкотре нажитися на українцях, виставляючи їх у ролі «піратів».

«Схоже, поразка ПР у київських округах, де проживає майже 60% усіх українських користувачів Інтернет, провокує її до вжиття „відповідних“ заходів перед виборами столичного мера і президента країни», — вважає Оробець.

Станом на 12:40 даного законопроекту у розкладі пленарних засідань на сайті ВР немає.

Як відомо, раніше розгляд законопроекту «регіонала» Максима Луцького, який дозволить закривати будь-який інтернет-ресурс або файлообмінник без рішення суду, відклали.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути