chrome firefox opera safari iexplorer

Битви стихій у «Парку Київська Русь»

Дата події:10-11 листопада 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» (с. Копачів Обухівського району Київської обл.). Дістатися з Києва можна маршруткою від станції метро «Видубичі».
Більше про подію:

10-11 листопада у «Парку Київська Русь» відбудеться інтерактивне ігрове дійство «Лісові духи проти зимової сплячки».

У «Парку Київська Русь» пізнавально-розважальний сезон у розпалі. На глядачів чекає грандіозний бій Ярила з Зимою у яскравій театралізованій постановці.

Виступи театру будуть чергуватися з іграми, забавами, потіхами, в яких активну участь візьмуть гості Парку. Усі бажаючі позмагаються у швидкості та влучності під час турніру із древньослов'янського футболу. Мерзнути у Древньому Києві не доведеться нікому.

У розважальній програмі відвідувачі побачать церемоніал запалювання Ярилом ритуального багаття, покликаного відстрочити прихід Зими. А слов'янський мега-хоровод навколо вогню не дасть йому загаснути.

Крім того, присутні спробують встановити рекорд на наймасовіший слов'янський хоровод із занесенням результату до «Книги рекордів Парку Київська Русь».

В суботу, 10 листопада, на ристалищі «Парку Київська Русь» буде спекотно. У півфіналі Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця» зійдуться кращі з кращих. Цього дня змагатимуться клуб «Тангар» (Одеса) та ІСБ «Витязь» (Дніпропетровськ-Суми-Курськ). До фіналу залишаються лічені дні, напруга зростає, а бажання перемогти стає ще сильнішим. Початок боїв – о 14 годині.

Зігрітися в осінню прохолоду гості зможуть у середньовічному тирі, випробовуючи власну майстерність стрільби з лука, а також під час прогулянки верхи на княжих конях. Також до послуг відвідувачів майстер-класи з ковальського мистецтва та розпису гончарних виробів. Страви середньовічної кухні додадуть гарного настрою і сил.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути