chrome firefox opera safari iexplorer

Найщасливіші професії в світі — садівник та флорист

19 листопада 2012 о 15:05

Нове дослідження виявило, що робота садівника і флориста — це найщасливіші професії з усіх.

Згідно з деякими даними, дев'ять з десяти садівників щасливі, займаючись своєю справою.

80% з них зазначили, що це відбувається, тому що у них є можливість самим планувати свій день і графік. Приблизно стільки ж (82%) заявили, що вони в змозі відточувати своє мистецтво хоч кожен день, і це підвищує задоволеність їх роботою. За ними йдкть перукарі і садівники.

Найбільш ненависними професіями виявилися, як не дивно, робота банківського службовця, IT, а також робота з людськими ресурсами, тобто соціальна робота. 44% банкірів повідомили, що вони цілком задоволені своєю роботою, але їх дохід був дуже високим. Ті, чий дохід був нижчим, були нещасними. Тільки 45% банкірів відчували, що вони приносять користь, і тільки третина повідомили, що вони просунулися по службових сходах і добилися професійного визнання. Серед IT-фахівців тільки 48% були задоволені своєю роботою.

У ході дослідження було опитано 2 тис. 200 працівників різних професій. Було встановлено, що співробітники хочуть гнучкості, а також розумного контролю за їх щоденними обов'язками, а також можливості використовувати свої навички для вирішення проблем і отримання винагороди. 65% садівників, сантехніків та електриків були щасливими. І тільки 58% співробітників офісів, в основному, люди з вищою освітою, були щасливі. Також виявилося, що люди, які займаються власним бізнесом, щасливі у 85% випадків.

Нагадаємо, нещодавно австралійське видання News.com.au склало список 10 поганих звичок, які можуть зіпсувати або узагалі згубити кар'єру.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути