chrome firefox opera safari iexplorer

Україна і Кенія — останні у рейтингу країн, в яких краще народитися у 2013 році

03 грудня 2012 о 17:11
У 2013-ому році якнайкраще народитися у Швейцарії, але в жодному разі не у Нігерії чи Україні.

Такими є дані нового рейтингу, складеного Economist Intelligence Unit (EIU), який цитує італійське видання Corriere della sera. Рейтинг присвячений питанню де найкраще народитися, аби мати здорове та успішне життя, протягом довгих років.

Всього у списку знаходиться 80 країн. Його було складено з урахуванням основних статистичних даних, таких як: рівень злочинності, довіра до суспільних інститутів, особисте багатство, світова економіка і прогноз доходів на душу населення у 2030-ому році.

Найвищий бал рейтингу 10. Швейцарія набрала 8,22 балів і є майже недосяжною для інших країн. Трохи позаду тримається Австралія (8,12), Норвегія (8,09), Швеція (8,02), Данія (8,01). Близькими до топ-10 є Канада (7,81) та Гонконг (7,80).

Перша частина списку не особливо здивувала, адже кілька попередніх досліджень уже підтвердили перевагу північних країн з точки зору якості життя і перспектив на майбутнє.

Однак здивувала саме друга частину списку. До нього потрапила Ірландія та США (посіла 16 місце разом із Німеччиною), яка була лідером списку у 1998-ому році.

Великобританія опинилася на 17-ому місці із рахунком 7,1. А Італія у списку 21-а (7,21 бал). Японія — 25-е місце (7,08). Країни БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай) розтягнулися з 37-го місця (Бразилія) до 72-го (Росія). Завершує класифікацію Нігерія (4,74). Вона лише трохи відстає від Кенії та України (4,98).

«Не надто пощастить тим, хто народиться в 2013-ому році у цих країнах», — зазначає автор статті і додає: «А може і в наступні роки теж».

Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі