chrome firefox opera safari iexplorer

Рух на Хрещатику перекриють на 10 днів

14 грудня 2012 о 11:25

В період новорічно-різдвяних свят — з 30 грудня 2012 року до 8 січня 2013-го — вулиця Хрещатик на ділянці від Інститутської до Богдана Хмельницького, а в разі необхідності — і до Бессарабської площі — буде закрита для всіх видів транспорту.

Згідно з розпорядженням Київської міськадміністрації, водіям доведеться об'їжджати також вулиці Софійську (від Володимирської до майдану Незалежності) та Малу Житомирську (від майдану Незалежності до пров. Володимирського), де з 18:00 31 грудня до 6:30 1 січня буде заборонене рух всього транспорту, крім громадського.

У разі потреби на Хрещатику можуть заборонити рух і на час урочистого відкриття новорічної ялинки — 19 грудня з 16:00 аж до закінчення святкових заходів (від Інститутської до Богдана Хмельницького). Також на Хрещатику можуть перекрити рух 22 грудня (з 14:00) — від вул. Інститутської до Бессарабської площі — у зв'язку з парадом Дідів Морозів.

Водії не зможуть припаркувати автотранспорт у центрі міста з 31 грудня з 16:00 та 7 січня 11:00 на таких вулицях: Софійська (від вул. Володимирської до майдану Незалежності); Мала Житомирська (від майдану Незалежності до пров. Володимирського); Еспланадна; Рогнідинська (від вул. Шота Руставелі до Еспланадної); Шота Руставелі (від вул. Рогнідинської до Басейної).

У новорічну ніч з 20:00 буде посилена охорона громадського порядку і безпеки дорожнього руху на всіх маршрутах пасажирського транспорту. Роботу метрополітену буде продовжено на 3 години 30 хвилин, наземний громадський транспорт їздитиме до 4:30, а на окремих маршрутах, які курсують від станцій підземки, їздити можна буде і після 4:30.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути