chrome firefox opera safari iexplorer

У новорічні свята київські театри будуть заманювати дітей «Попелюшкою» і «Островом скарбів»

28 грудня 2012 о 11:21

Столичні театри напередодні новорічних свят відкоригували репертуар з розрахунком на юних глядачів, підготувавши безліч постановок для дітей.

Як з'ясувало DT.UA безпосередньо в театрах, ТЮГ на Липках в новорічні дні запропонує глядачам спецмарафон зі свого хіта «12 місяців» (по два рази на день). Прем'єра режисера Максима Михайличенка відбулася ще в 2009 році, але весь цей час постановка користується попитом. Ще один хіт дитячого театру — «Чарівна Пеппі»: спектакль поставив художній керівник Віктор Гирич за мотивами книги Астрід Лінгрен.

Київський Молодий театр підготував до свят спеціальну ззовні афішу — з репертуарним десертом для юних: «Сім бажань Зербіно», «Русалонька», «Примхливе кохання Дроздоборода».

На двох київських сценах розгорнеться «боротьба за глядача» — за наявності двох «Попелюшок». Прем'єрну «Попелюшку» в Театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра нещодавно поставив Володимир Цивінський, запросивши на головну роль актрис — Олену Бушевську і Катерину Кисельову.

А «Попелюшка» в Національному театрі імені Івана Франка вже знайшла своїх шанувальників. Головну героїню тут зіграють одразу чотири актриси: Вікторія Васалатій, Анжеліка Савченко, Олена Фесуненко, Ксенія Баша.

В цей же час «лівобережці» запрошують і на «Тома Сойєра» в постановці Тамари Трунової, і на «Мого милого Августина» (режисер Віталій Новіков).

Не варто пропускати в Київському театрі оперети прем'єру дитячого музичного спектаклю «Острів скарбів». Музику до нього написав Володимир Бистряков, а над лібрето працювали такі майстри як Давид Черкаський і Аркадій Гарцман. Режисер вистави — Юлія Маслак.

І, нарешті, Київський цирк в особі його художнього керівника Людмили Шевченко запрошує в новорічні дні на виставу «Дід Мороз в Диканьці». Вона триватиме до 13 січня. На манежі обіцяють всіх знаменитих гоголівських героїв, а також шотландських поні, африканських поні і уссурійських тигрів.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути