chrome firefox opera safari iexplorer

У що вбирають дітей на новорічні свята?

19 грудня 2010 о 20:15

У Києві росте попит на карнавальні костюми. Про це пише «Комсомольська правда в Україні». "Поки в нас залишилися плаття казкових героїв, але багато вже розібрані, — розповідає співробітниця прокату «Сонечко» Олена Моніна. — Напередодні 2011 року виріс попит на національні костюми. Це пов'язано з тим, що більш популярним став День святого Миколи. Для дитячих ранків на це свято беруть костюми козаків і україночок. Ще один популярний герой — чорт".

Костюми талісманів наступного року, Зайця і Кота, особливим успіхом не користуються. У прокаті їх повно, навіть на новорічну ніч на них дотепер немає броні. А от на шубу Діда Мороза потрібно записуватися в чергу — їх залишилося мало.

Смаки маленьких учасників столичних ранків і карнавалів з кожним роком міняються. Діти вже не просять нарядити їх у Зайчиків і Лисичок, у вжитку — нові герої.

«Хлопчики просять одягти їх у костюми Спайдермена, Черепашок-ніндзя й інших супергероїв. А дівчата більше не хочуть бути Сніжинками, тепер їм потрібні плаття диснеївських Білосніжок і Русалочок», — говорить директор інтернет-магазину костюмів Ганна Минько.

Вибір костюмів напрокат у столиці дуже великий, але в основному для дітей. Так що дорослим, особливо якщо вони вибрали не традиційних Діда Мороза і Снігурку, а якого-небудь специфічного героя, костюм доведеться шити на замовлення. Професійні кравці підгонять убрання по фігурі, однак на таке задоволення доведеться заплатити.

«До нас недавно подзвонив клієнт, не зміг знайти в прокаті підходящий костюм. Йому потрібний був костюм не звичайного Зайця, а обов'язково зшитий із синього хутра. Напевно, корпоратив якийсь, — говорить модельєр новорічних костюмів Яна. — Ми здивувалися, але замовлення виконали за 7 днів».

Клієнт виклав майже 600 гривень, з обліком того що костюм шили по готових лекалах. А от ексклюзивне замовлення обійдеться в 1000—1500 гривень.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути