chrome firefox opera safari iexplorer

Щоденно — зі словом Тичини

27 січня 2013 о 23:06

Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в м. Києві випускає в життя у віртуальному просторі проект «Тиичиніська цитата дня».

Сторінки з такими назвами «житимуть» у найрозповсюдженіших соціальних мережах.

Починаючи від 27 січня 2013 року (від Дня народження поета) на цих сторінках та головній сторінці сайту музею (www.tychyna.com)

ЩОДЕННО відбуватиметься оновлення цитат з поезій, спогадів, епістолярії Павла Тичини.

Його слова, поетичні чи прозові, є влучними, пророчими, філософськими, романтичними, ніжними, сонячними, музичними.
Від 27 січня 2013 року кожен з користувачів інтернету може починати ранок не лише з ранкової кави, а й з перегляду Тичинівських сторінок за філіжанкою арматної ранкової кави чи чаю.

Організатори та ідеологи проекту сподіваються, що кожний Ваш день у супроводі тичинівських слів набуде особливого змісту та сенсу. Можливо, для когось саме ці, прочитані вранці тичинівські слова, стануть провісниками долі та дороговказом у житті.

Додала Тетяна Сосновська

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути