chrome firefox opera safari iexplorer

Найсильнішим хлопчиком світу став 8-річний українець

30 січня 2013 о 09:21

У Сумській області восьмирічний хлопчик встановив світовий рекорд на змаганнях з паверліфтингу.

Як повідомила працівник прес-служби Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Алла Лиховоз, новий рекорд світу зафіксовано під час обласних змагань з паверліфтингу «Богатирські ігри», які відбулися минулих вихідних.

«Автором рекорду є восьмирічний Єгор Леоненко (особиста вага 39 кг), який тренується під керівництвом викладачів Інституту фізичної культури», — зазначила представник інституту.

За її інформацією, під час змагань спочатку Єгор підняв штангу вагою 37,5 кг, повторивши рекорд світу у восьмирічному віці, встановлений у 2007 році американцем Ракімом Ведінгтоном, а потім підняв вагу 40 кг, побивши рекорд.

У фінальному підході він показав ще кращий результат: підняв штангу вагою 41 кг, що й було зафіксовано в якості нового рекорду світу.

«Результат, якому поки немає рівних у світі, офіційно зареєстрували експерти Національного реєстру Рекордів. Інформація про нашого Єгора Леоненка буде подана в Книгу Рекордів Гіннеса», — розповіла Лиховоз.

Як підкреслила представник сумського вишу, «за словами особистого тренера юного рекордсмена Андрія Красиліва, Єгор почав піднімати штангу з 6 років і постійно працює над собою, щоб стати найкращим у паверліфтингу».

Леоненку вручили кубок як «найсильнішому хлопчикові світу».

У змаганнях взяли участь понад 50 учасників різного віку з усієї області, які професійно займаються паверліфтингом (жимом лежачи).

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути