chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні кількість телефонних абонентів значно перевищила кількість населення

07 лютого 2013 о 10:54

На сьогоднішній день в Україні налічується 57,49 млн абонентів мобільного зв'язку, що на 25% більше, ніж кількість громадян, підрахували в компанії iKS Consulting.

За її даними, 25,96 млн абонентів (частка ринку 45,2%) користуються послугами оператора «Київстар».

Абонентська база його найближчого конкурента, «МТС Україна», на кінець минулого року склала 20,42 млн абонентів (частка ринку 35,6%).

Третій за кількістю користувачів оператор мобільного зв'язку «Астеліт» (бренд life :)) майже не змінив кількість абонентів — до кінця року вона складала 7,95 млн (частка ринку 13,9%).

Нагадаємо, за січень-грудень 2012 компанії, які надають послуги мобільного зв'язку, стаціонарного та інтернету, отримали доходи в розмірі майже 52,3 мільярда гривень, що на 2 мільярди гривень більше, ніж за 2011 рік, повідомили у Держслужбі спецзв'язку та захисту інформації.

За даними відомства, найбільшу питому вагу в загальній сумі доходів від послуг зв'язку, займають доходи, отримані від надання послуг рухомого мобільного зв'язку — 60,4% (31,59 млрд грн).

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути