chrome firefox opera safari iexplorer

Євробаскет-2015 «влетить» Україні в 7 млрд.грн

08 лютого 2013 о 15:36

Державне фінансування в рамках підготовки чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році складе 7,057 млрд.грн. При цьому сума приватних інвестицій складе більше 4 млрд.грн. Про це йдеться в Концепції розвитку національної спортивної інфраструктури до Євробаскету-2015.

Держфінансування складе 7,057 млрд.грн. Ця сума буде використовуватися на реконструкцію Палацу Спорту в Києві (200 млн.грн.), створення тренувальних майданчиків для збірних (782 млн.грн.), компенсація відсотків по банківському кредиту (1,1 млрд.грн.), будівництво нових злітно-посадкових смуг аеродромів в містах Одеса та Дніпропетровськ (3,4 млрд.грн.), розвиток існуючої інфраструктури в містах, які прийматимуть чемпіонат (1,4 млрд.грн.).

«Основне навантаження на фінансування будівництва необхідної спортивної інфраструктури лежить на приватних інвесторах, які повністю беруть на себе фінансування будівництва шести нових спортивних арен, а також фінансування термінальних комплексів в аеропортах Одеси і Дніпропетровська», — сказав віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Як повідомив віце-прем'єр, загальна сума приватних інвестицій складе більше 4 млрд.грн. З них 25% — приватні інвестори, 75% кредитні кошти, які інвестори беруть в банках. При цьому, інвестори повертають банку тіло кредиту протягом 5 років, а компенсувати відсотки буде держава.

Згідно Концепції, чемпіонат буде проводитися в Харкові, Одесі, Львові та Києві — груповий етап змагань, а в Дніпропетровську, Донецьку та Києві — півфінальні та фінальні ігри.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути