chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві встановили неправдивий вказівник

26 лютого 2013 о 10:44

На розі вулиць Саксаганського та Червоноармійської у Києві встановили неправдивий вказівник.

Як повідомляє «Київ. Коментарі», стрілки показують невірний напрям до київського театру оперети та НСК «Олімпійський».

Напрям стрілок має бути однаковим зі вказівником дороги до планетарію, але замість цього стрілки повернули в сторону і якщо рухатися у цьому напрямку, то потрапити до "НСК «Олімпійський» та театру оперети – неможливо.

Крім того, просто посеред столиці стоїть ще один дорожній вказівник, на якому ім’я відомого українського державного і політичного діяча Симона Петлюри написано з помилкою – «Сімон Петлюра».

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути