chrome firefox opera safari iexplorer

Третину всіх грошей на 2013 рік Укравтодор пустить всього на дві області

22 березня 2013 о 10:47

Про те, щоб радикально змінити ситуацію в галузі, в уряді навіть не замислюються. Про це заявляє Комерсант-Україна, у розпорядженні якого опинився проект постанови Кабінету міністрів з переліком об'єктів будівництва і ремонту автодоріг країни у 2013 році. Замглави «Укравтодору» Володимир Галушко підтвердив, що проект був прийнятий на засіданні уряду.

Основна частина коштів — 6,98 млрд грн — піде на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонти автодоріг загального користування. Ще 300 млн грн планується витратити на 5 автодоріг міжнародного значення: Київ-Ковель-Яготин, Київ-Чоп, Київ-Харків-Довжанський, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі і Київ-Одеса. Понад третину всієї суми залучених грошей (2,25 млрд грн) отримають дві області — Донецька і Дніпропетровська. Для порівняння: Херсонській та Хмельницькій областях дістанеться 249,17 млн грн і 168,88 млн грн відповідно, Волинській — 104,3 млн грн.

Таку диспропорцію Володимир Галушко пояснив тим, що «об'єкти для будівництва, реконструкції та ремонту відбиралися за ступенем соціальної та економічної важливості». «Наприклад, у Дніпропетровській та Донецькій областях буде добудована дорога, яка зв'яже Львів з Луганськом», — зазначив Галушко.

За його словами, у 2011-му і 2012-му році, навпаки, велика частина коштів спрямовувалася в західні регіони. У поточному році «Укравтодор» планував залучити на ремонт і будівництво доріг 14 млрд грн шляхом випуску облігацій, але зміг залучити лише половину запланованої суми. При тому, ці кошти — практично єдині, які цього року отримає «Укравтодор» на ці цілі. З держбюджету йому планується виділити 13,65 млрд грн, з яких тільки на виплату відсотків за взятими раніше кредитами буде спрямовано 8,4 млрд грн.

Джерело: Уніан
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути