chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні готується випуск електронних підручників для школярів

20 вересня 2010 о 09:01

Генеральний директор Державного спеціалізованого видавництва «Освіта» Тамара Ткаченко повідомила, що їх видавництво працює над підготовкою електронного підручника для школярів

Про це вона повідомила під час прес-конференції у Києві, передає ІМК.

«Цей підручник у собі об’єднує всі книжки і всі підручники, які є у школах. Тому на сьогодні ми практично підготували всі авторські угоди й тексти, які необхідно розмістити в цьому підручнику. Також підготовлено цей підручник і з технічної точки зору. Він зможе не лише відображати різноманітні шкільні підручники, але й допоможе робити конспекти», — зазначила вона.

За словами Т.Ткаченко, електронний підручник — це дуже зручна, але й дуже дорога річ.

«На сьогодні виробники такого підручника кажуть, що його можна буде здешевити, можливо, до 300 доларів. Але й це дуже велика сума, і батькам накладно купувати цей підручник за свої гроші», — додала Т.Ткаченко.
 
Водночас гендиректор видавництва повідомила, що є елітні школи, де цікавляться такими підручниками.

«Можливо, в цьому році вони будуть навчати своїх дітей за такими підручниками, але на сьогодні дуже небагато дітей можуть дозволити навчатися за ними. Ми працюємо в цьому напрямку і сподіваємось, що колись буде такий час, коли держава зможе фінансувати такі підручники, або ж можуть бути кредити, які батьки виплачуватимуть протягом 10-ти років. Бо коли будуть електронні підручники, не потрібно буде щороку купувати звичайні», — розповіла Т.Ткаченко.

Нагадаємо, як повідомив міністр освіти Дмитро Табачник, у цьому навчальному році українські школи будуть повністю забезпечені новими підручниками тільки у листопаді.

Як повідомлялось раніше, Міносвіти розмістило електронні версії перших параграфів підручників для 10-го класу в Інтернеті.

За матеріалами: Освіта.ua

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути