chrome firefox opera safari iexplorer

Україна подала заявку на проведення чемпіонату світу з хокею

25 квітня 2013 о 13:47

Українська сторона подала заявку на проведення чемпіонату світу 2014 у дивізіоні 1А, другому за рівнем у світовій табелі про ранги, повідомляє DT.ua.

Про це повідомив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін на прес-конференції, присвяченій виступу української збірної на чемпіонаті світу в Донецьку. Нагадаємо, що за його підсумками, «синьо-жовті» отримали «підвищення в класі», відправившись до групи А першого дивізіону.

«Враховуючи позитивні відгуки з приводу донецького чемпіонату з боку Міжнародної федерації хокею (IIHF), ми вже подали заявку на проведення змагань в наступному сезоні в дивізіоні 1А», — заявив Брезвін.

«Думаю, Україна має гарний імідж в ІІХФ. Ми впоралися з проведенням попередніх турнірів — юніорським і молодіжними чемпіонатами, фінальним етапом розіграшу Континентального Кубка. Розуміємо, що можуть бути серйозні заявки з боку Японії, Кореї, інших учасників змагань. Але ми будемо працювати в цьому напрямку», — зазначив Анатолій Іванович.

Україна вже приймала чемпіонат світу такого високого рангу — у сезоні 2010/11 в Києві, українська збірна програла єдину путівку в еліту світового хокею Казахстану. Після ж певних реформ у системі чемпіонатів з дивізіону 1А вже дві найкращі команди отримують пропуски на топ-рівень. Тому українці, у разі затвердження кандидатури Донецька, можуть отримати додаткову перевагу в боротьбі за чергове «підвищення в класі» — підтримку глядачів.

«Де б ми не грали, перед командою буде завжди ставитися завдання перемагати в кожному матчі», — зазначив головний тренер збірної Олександр Куликов.

«Впевнений, що Україна отримає цей чемпіонат. Так, рівень суперників у цих змаганнях буде значно вищим, але сенсу в тому, щоб просто виходити на лід і програвати, я не бачу. Постараємося перемагати і надалі».

Зазначимо, що місце проведення чемпіонату світу у дивізіоні 1А, втім, як і інших змагань збірних різного рівня під егідою ІІХФ, визначиться у травні на конгресі ІІХФ, який відбудеться в середині травня у Стокгольмі.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути