chrome firefox opera safari iexplorer

Білобілетники радянської армії як пропагандисти радянської армії

08 травня 2013 о 12:33

В Україні триває гучна і коштовна кампанія героїзації радянської армії та, відповідно, Компартії на чолі зі Сталіним та іншими діячами. Для себе я її визначив як парадоксальну пропагандистську кампанію під умовною назвою «Білобілетники радянської армії як пропагандисти радянської армії».

Справа в тому, що «победители» і організатори «параду победителей» товариші Янукович, Азаров, Симоненко, Табачник, Кернес ... в Радянській армії не служили. (Між іншим, у Януковича хоча б причина серйозна — судимість, решта відмазувалися по-різному – здебільшого, по хворобі, до речі, деякі — по доволі екзотичній…)

От у мене запитання про етичний характер дій пропагандистів-білобілетників радянської армії. Можливо, варто сконцентрувати увагу та грошах на лікування інвалідів та ветеранів, вирішенні їх соціальних питань, а не на розміщенні телевізійної чи зовнішньої реклами з привітаннями партії чи політиків? До речі, найкоштовніша реклама у «бідних» комуністів: і на радіо, і в газетах, і на біг-бордах...

На мою думку, в ці дні варто було б залишити партійні прапори в штабах разом із партійно-пропагандистською риторикою.

21Микола Томенко, учасник бойових дій в Афганістані 1983-85 рр.

Розділи: Думка читачів

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути