chrome firefox opera safari iexplorer

Львівян ошукують, надсилаючи по дві квитанції за газ

11 липня 2013 о 11:10

Деякі українці платять за газ за подвійним тарифом. Так, на гарячу лінію народного контролю поскаржились мешканці Львова: ті самі нарахування за газопостачання уже кілька місяців їм надсилають двома різними квитанціями. І хто необачний — платить двічі, повідомляє телеканал ZIK.

Дві різні квитанції кілька місяців тому знайшла у своїй поштовій скриньці пані Наталя. За одним рахунком жінка боргувала «Львівгазу» — 700 гривень, за іншим — кількадесят.

«Тоді я вирішила звернутися у „Львівгаз“, подзвонила і запитала чи є у мене борг , вони сказали, що нема і я попросила, щоб мені замість такої квитанції надавали лише таку, де вказано кількість спожитого газу і вартість виставлена, бо це є фінансовий документ», — розповіла Наталя Родіна.

У «Львівгазі» не заперечують, що такі різні документи можуть людей ошукати, та єдине, що можуть порадити: бути обережними. Другу, загальну квитанцію з переліком усіх послух, припускають, що придумали у міськраді, щоб люди швидше позбувались боргів.

«Ми від своїх квитанцій не бачимо поки необхідності і потреби відмовлятися, а то що проявляє ініціативу „Мегабанк“ разом з комунальними підприємствами, то ми не можемо заперечувати, все ж таки це покращення споживачу умов», — розповів заступник начальника управління експлуатації газового господарства м. Львова Ростислав Ковальчук.

Натомість у районних адміністраціях вважають, що квитанції впровадили саме у «Львівгазі». Там підозрюють, що так газовики покращують фінансове становище підприємства.

«Це помилка і мешканець може просто попастися на цьому, тому, що в квитанцію про квартирну оплату „Львівгаз“ домовилися і просто внесли свою графу про оплату за газ не погоджуючи ні з ЛКП ні з керівництвом району. Це просто була домовленість , можливо , керівництва „Львівгазу“», — зауважила заступник начальника відділу житлового господарства Сихівської райадміністрації Мар'яна Лакомська.

Та як боротися з двома рахунками — в місті не може відповісти ніхто, зрештою, і боротися з ними теж не беруться. Наразі в подвійних квитанціях нічого поганого не бачать і в міськраді, тому просто радять людям уважно стежити за що і кому віддають свої гроші. Схожа ситуація була у Львові і у 2008 році. Тоді при переході оплати за водопостачання від ЖЕКу напряму до водоканалу львів'яни кілька місяців отримували дві квитанції і платили двічі. Гроші, а це кілька мільйонів гривень їм так і не повернули та не списали.

Нагадаємо, українці за 5 місяців цього року накопичили боргів за газ більше, ніж за весь минулий рік.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути