chrome firefox opera safari iexplorer

Переможців «7 чудес Києва» буде нагороджено 26 вересня

07 серпня 2013 о 11:57

Нагородження переможців акції «7 чудес Києва» відбудеться на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська Лавра».
«Враховуючи численні звернення до організаційного комітету представників громадськості, акцію «7 чудес Києва» буле продовжено. Планується, що нагородження переможців ми проведемо на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська акція». До цього часу кожен бажаючий може проголосувати на сайті 7chudes.in.ua за вибрану пам’ятку», — повідомив голова оргкомітету акції, народний депутат України Микола Томенко.
За його словами, для голосування у акції визначено 30 номінантів. На даний момент у Інтернет-опитуванні лідирують: Андріївська церква, Будинок з химерами, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Могилянська академія. Визначення переможців відбувається за результатами Інтернет-голосування та опитуванням 100 експертів у галузі туристичної справи.
«7 чудес Києва» — це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», який триватиме у 2013 році з метою визначення визначних історико-архітектурних об’єктів столиці України, які свого часу відігравали важливу роль в історії міста та досі залишаються його прикрасою. Акція стартувала 13 травня цього року. Її завданням є відкриття широкому загалу визначних об’єктів столиці, їх пропагування та збереження. Оргкомітет спеціально вирішив використати для проведення цієї акції весняно-літній період, щоб показати унікальні місця Києва та залучити киян і гостей столиці до пізнання цього міста», — зазначив Микола Томенко.
За традицією, про переможців акції буде знятий відеофільм і видрукувана поліграфічна продукція, покликана популяризувати вітчизняний туризм.

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути