chrome firefox opera safari iexplorer

Єдиний в Україні фестиваль фольклорного танцю «Етновир» цього року не відбудеться

17 серпня 2013 о 11:33

П’ять років поспіль наприкінці літа у місті Лева проходив масштабний фольклорний фестиваль «Етновир». Однак цього року подію, заплановану на 21-25 серпня, відмінено через брак коштів.

Про це «Рідній країні» повідомили організатори фестивалю — ГО «Етновир» та компанія «Дік-Арт».

«Ще минулого року завдяки спонсорській підтримці «Етновир» таки відбувся, а ось на шостий фестиваль вдалось зібрати лише третину суми… Міська та обласна ради відмовили нам у фінансуванні через відсутність коштів у бюджеті. Якщо ситуація не зміниться, така ж доля може спіткати і патріотичний фестиваль «Лента за лентою» та «Фестиваль писанок», — наголосив Андрій Сидор, президент ГО «Етновир».

Фестиваль «Етновир» є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові. Львів’яни та гості міста спостерігали за виступами колективів з різних куточків світу, вражаючими марш-парадами учасників головними вулицями міста та презентацією кухні народів світу.

Зауважимо, що до участі у VI Міжнародному фольклорному фестивалі «Етновир» організаторами було запрошено колективи зі США (Гаваї) – «Ahuna Ohana», Венесуели – «Abolengo», Індії – «Malwa Sabhyacharak Club», Туреччини – «Bahot», Сербії – «Zora» та Польщі – «Dabrowiacy». Також до них мали приєднатись три українські діаспори з Канади – «Братства» і «Русалка» та Аргентини – «Коломея».

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути