chrome firefox opera safari iexplorer

Школярів не допустять до фізкультури без проби Руф'є — МОЗ

22 серпня 2013 о 12:32

Школярі, перехворіли, і не пройшли пробу Руф'є, не можуть бути допущені до уроків фізкультури.

Про це заявляють у Міністерстві охорони здоров'я України, яке цитує Інтерфакс.

«Проба Руф'є проводиться не тільки під час профілактичного огляду. Вона обов'язково повинна проводитися як в закладі охорони здоров'я, так і в школі після одужання дитини в наслідок навіть ГРВІ, не кажучи про більш серйозні захворювання у разі повернення до навчального закладу», — сказала начальник управління материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ Олена Терещенко.

При цьому вона повідомила: «Дитина, яка, на жаль, протягом року мала певні захворювання, не може бути допущена до уроків фізкультури, не маючи результатів проби Руф'є».

За допомогою проби Руф'є оцінюють працездатність серця під час фізичних навантаженнях.

Крім того, Терещенко зазначила, що першокласники повинні пройти профілактичний медогляд до 1 вересня.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути