chrome firefox opera safari iexplorer

Влада Києва пообіцяла привести до ладу всі об'єкти, пов'язаним з іменем Тараса Шевченка

22 серпня 2013 о 17:16

200-річчя з дня народження Тараса Шевченка всі об'єкти столиці, пов'язані з іменем Кобзаря, повинні мати пристойний вигляд, заявляють в КМДА.

«Головне завдання — здійснити роботи з благоустрою об'єктів, пов'язаних з ім'енем Тараса Шевченка. На жаль, це завдання сьогодні не виконано і найбільш вразливе», — заявила директор департаменту культури столичної адміністрації Світлана Зоріна в ході громадської гуманітарної ради, присвяченої 200-річчю з дня народження Шевченка.

За словами Зоріної, «в жахливому стані» перебуває огорожа Ботанічного саду поблизу станції метро «Університет», вулиці, прилеглі до станції метро «Тараса Шевченка».

Заступник голови КМДА Віктор Корж додав, що «не може вулиця Шевченка або об'єкт, пов'язаний з його ім'енем, виглядати так, що на нього соромно дивитися». Він підкреслив, що «такі об'єкти повинні виглядати гідно».

«Наше місто має гідно зустріти цей ювілей і довести до ладу те, що пов'язане з ім'енем Шевченка», — резюмувала Зоріна.

Чиновниця зазначила, що, формуючи бюджет столиці на наступний рік, усі структурні підрозділи КМДА повинні передбачити видатки для проведення заходів щодо святкування шевченкового ювілею.

Нагадаємо: 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка Україна відсвяткують 9 березня 2014 року. Так що для виконання задуманого у влади столиці залишається трохи більше півроку. Однак і список київських об'єктів, що носять ім'я Великого Кобзаря, не маленький: це і вулиця, і станція метро, а також університет, опера, бібліотека, парк, ботанічний сад і навіть цілий район.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути