chrome firefox opera safari iexplorer

Лишився місяць до оголошення 7 чудес Києва

26 серпня 2013 о 10:33

27 вересня, у Всесвітній день туризму та День туризму в Україні, у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відбудеться оголошення і нагородження переможців акції «7 чудес Києва».

До 26 вересня включно кожен бажаючий може проголосувати на сайті www.7chudes.in.ua за ті сім об’єктів столиці, які, на його думку варті того, аби називатися чудесами Києва. Перед голосуванням необхідно пройти нескладну реєстрацію.

7 переможців акції визначатимуться у співвідношенні 50/50 за результатами Інтернет-голосування та опитування 100 експертів у галузі туристичної справи, краєзнавства, історії. Також Оргкомітет визначить спецномінації.

На даний момент у Інтернет-опитуванні лідирують: Андріївська церква, Будинок з химерами, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор та Костел Святого Миколая.

Довідково

«7 чудес Києва» — це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», який триватиме у 2013 році з метою визначення визначних історико-архітектурних об’єктів столиці України, які свого часу відігравали важливу роль в історії міста та досі залишаються його прикрасою.

Інтернет-голосування стартувало 13 травня цього року. «Оргкомітет спеціально вирішив використати для проведення цієї акції весняно-літній період, щоб показати унікальні місця Києва та залучити киян і гостей столиці до пізнання цього міста», — зазначив ініціатор акції Микола Томенко.

За традицією, про переможців акції будуть відзняті телевізійні передачі та видрукувана поліграфічна продукція – буклети, календарі тощо.

Співорганізатор акції – Муніципальна ліга Києва.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути