chrome firefox opera safari iexplorer

Вихід у прокат українського трилера Тіні незабутих предків знову відклали

29 серпня 2013 о 14:15

Вихід у прокат українського фільму Тіні незабутих предків режисера Любомира Левицького знову відклали.

Прем'єру вже відкладали двічі: спочатку передбачалося, що фільм випустять у середині липня, пізніше була оголошена дата релізу 19 вересня.

Із джерел дистриб’юторської компанії B&H, яка є прокатником фільму в Україні, стало відомо, що реліз картини переноситься на листопад унаслідок недостатнього часу на його розкрутку.

Проте режисер стрічки повідомив , що творці стрічки вирішили її трохи доопрацювати.

"Після перегляду робочої версії картини вся команда дійшла до спільної думки, що варто більше уваги приділити комп'ютерним спецефектам, відточити музичний супровід і довести продукт до якості, якої очікують глядачі. Ми писали чорновий звук на знімальному майданчику, і тепер доводиться робити повний дубляж фільму... але він ніскільки не зашкодить, а навпаки, посилить акторів, адже в тих важких умовах цілодобових зйомок не завжди вдавалося передати потрібні інтонації і настрої. Хочу відзначити, в нашому фільмі, як на майданчику, так і в дубляжі «все рідною мовою», — сказав Левицький.

Продюсер Андрекс Селіванов зазначив , що доопрацювання необхідне, оскільки творці не хочуть «підвести глядача» , адже фільм вийде в прокат не тільки в Україні, але і за кордоном.

«Насправді ще до виходу на екран фільм викликав великий резонанс у суспільстві: від звинувачень у поклонінні американським стандартам до гордості за вітчизняний продукт. Ми не можемо підвести глядача, саме тому ми не йдемо на компроміс щодо якості. Адже наш фільм буде в прокаті не тільки в Україні... і хочеться, щоб наші фільми сприймалися за кордоном як конкурентоспроможний продукт», — заявив він.

В основі сюжету Тіней незабутих предків хлопець Іван, який краде з колекції рідного університету артефакт (зґарду) навіть не підозрюючи, чим це загрожує. На тілах його друзів утворюються дивні символи, які дуже схожі на ті, які зображені на зґарді.

Зйомки фільму проходили частково на території Національного Чернівецького університету імені Юрія Федьковича, частково — на природі Карпат.

На посаду головного оператора запросили Марка Еверлі, який був учасником головної команди, яка знімала американську сагу Сутінки.

У фільмі знімалися: Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Микола Боклан, Юрій Розстальний, Дмитро Ступка , Олена Мусієнко, Паша Лі, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...