chrome firefox opera safari iexplorer

Для українців планують збільшити відпустку і зменшити робочий тиждень

11 вересня 2013 о 14:19

Законопроект про збільшення відпустки з 24 до 28 днів і зменшення робочого тижня з 40 до 38 годин може бути розглянутий у парламенті до кінця року.

Про це в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив один із авторів законопроекту – секретар парламентського комітету з питань соціальної політики та праці, депутат з фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павловський.

Він також наголосив, що цей закон відповідає Європейській соціальній хартії, яку ратифікувала Україна.

«Кажуть у нас низька продуктивність праці, тому давайте збільшувати робочий день… Але якщо ми підписали Європейську соціальну хартію, де є відповідні вимоги щодо відпустки і щодо тривалості робочого тижня і щодо мінімальної заробітної плати. Якщо ми дійсно прагнемо до Європи, то повинні дотримуватися не лише стандартів вільної торгівлі, а й соціальні. І рано чи пізно ми до цього прийдемо», – наголошує Павловський.

Він також наголосив, що цей законопроект під час розгляду на засіданні комітету був підтриманий не лише опозиціонерами і комуністами, а й представниками фракції Партії регіонів.

Джерело: iPress.ua
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути