chrome firefox opera safari iexplorer

В жовтні відбудеться Перше національне свято сиру

17 вересня 2013 о 12:35

Скуштувати десятки сортів сиру та вибрати найкращий до смаку, навчитися готувати оригінальні піци та інші страви, зіграти в молочний боулінг та сплести сулугуні — все це і багато чого іншого можна буде спробувати 19-20 жовтня в столичному експоцентрі під час Першого національного свята сиру.

Cоціальний проект «Я люблю молоко» для свята обрав формат країни, в кожній з чотирьох провінції якої на відвідувачів чекатимуть презентації та цікаві програми. Провідні виробники сиру та вин з України і закордону запропонують продегустувати свою продукцію.

Господинь запросять на кулінарні майстер-класи та до сцени, де готуватимуть піцу. На учасників свята також чекатимуть конкурс на знання сортів сирів, родео і різноманітні розваги.

Не забули й про дітей. Батьки зможуть порадувати малечу іграшками від «Чіко» та «Фрея», конструкторами «Лего», аквагримом, молочним боулінгом та навіть разом подоїти корову.

Гостей свята частуватимуть фондю з крекерами. Кожний зможе загадати бажання, написати його та повісити на спеціальне дерево, або знайти побажання в сирних паличках.

Це вже не перший захід, що проводить Асоціація виробників молока для представлення молочної продукції. АВМ заснована Андрієм Дикуном у квітні 2009-го року і на сьогодні об’єднує понад сімдесят молочнотоварних ферм. Всеукраїнський соціальний проект «Я люблю молоко» реалізується АВМ з травня минулого року. Його мета — популяризувати молоко і молочні продукти.

Джерело: "День"
Розділи: Новини культури

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути