chrome firefox opera safari iexplorer

В університету Богомольця відібрали ділянку зі спорткомплексом, що функціонує з 1957 року

26 вересня 2013 о 10:18

Вищий адмінсуд відмовився зобов'язати Управління Держкомзему в Обухівському районі Київської області відновити державний кадастровий номер на ділянку площею 10 гектарів, яку у 2003 році було надано Національному медичному університету імені Богомольця для розміщення спортивно-оздоровчого табору.

Як повідомляють Наші Гроші, підставою для такого рішення ВГСУ стало те, що 01.10.2010 регулятор визнав недійсним розпорядження Обухівської райдержадміністрації від 10.09.2002, яким ділянка була передана університету на праві постійного користування, а також повернув ділянку до земель запасу Козинської селищної ради.

Своє тодішнє рішення ВГСУ мотивував тим, що рішення про передачу землі у користування приймалося після набуття чинності нового Земельного кодексу, згідно з яким це було роботою не РДА, а селищної ради.

Згідно з матеріалами суду, Київський медичний університет ще в 1957—1959 роках отримав ділянку, на якій побудував комплекс студентського спортивно-оздоровчого табору, який безперервно функціонував протягом 50 років до сьогоднішнього дня.

Самі будівлі табору належать до державної власності, протягом 1998—2003 університет приводив правовстановлюючі документи на ділянку відповідно до чинного законодавства.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути