chrome firefox opera safari iexplorer

На Херсонщині готуються до початку будівництва Олімпійського центру з водних видів спорту

02 жовтня 2013 о 13:27

На міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» в Новій Каховці, який відвідали потенційні інвестори з десяти країн, було представлено проект Олімпійського центру підготовки національних команд України з водних видів спорту.

Питання про виділення коштів на спорудження цього об’єкта в Цюрупинську позитивно вирішено в Кабміні, пише Україна молода. Відомо, що загальний кошторис проекту перевищує 200 млн. грн.

У цьому центрі можна буде цілий рік проводити тренування з плавання, стрибків у воду, академічного веслування та веслування на байдарках і каное, а також iз велоспорту та інших видів. Одночасно центр може прийняти до 500 спортсменів.

«У Цюрупинськ на збори з’їжджатимуться спортсмени з усіх регіонів України. Адже кліматичні умови на річці Конка дозволяють тренуватися десять місяців у рік», — розповів начальник управління регіонального розвитку, головний архітектор Херсонської області Григорій Ходін.

«За останні десять років більше сотні веслярів Херсонщини стали медалістами на міжнародних змаганнях різного рівня, — каже Григорій Ходін. — Будівництво тренувальної бази дозволить нам досягти ще кращих результатів і гідно представити Україну на міжнародних спортивних змаганнях».

Ділянка під будівництво центру має площу 25 гектарiв iз можливістю розширення до 50 га. Комплекс складатиметься з басейну, двох багатофункціональних спортивних залів, стадіону, готелю, сучасного медичного центру для відновлення спортсменів, дворівневого конференц–залу, паркової зони. Візуально весь цей архітектурний ансамбль нагадуватиме чайку в польоті.

Загалом на форумі в Новій Каховці було підписано п’ять меморандумів про співпрацю.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути